O nás

Dlhoročné skúsenosti

Finančné centrum, a. s. je spoločnosť poskytujúca komplexné a vysoko profesionálne služby najmä  v oblasti poisťovníctva, bankovníctva, financovania a v ďalších príbuzných oblastiach. Spoločnosť sa počas svojho vývoja od roku 1997 vyprofilovala na stabilného a spoľahlivého partnera pre klientov, ktorí hľadajú kvalitné poisťovacie služby a profesionálne poradenstvo.

  • TOP Maklér
  • Držiteľ množstva ocenení
Fakty o nás

Prečo si vybrať FC-éčko

> 25000
Klientov
40000 +
Uzatvorených zmlúv
20 +
Expertov na poistenie
25 +
Rokov na trhu
Viac o nás

Vďaka dlhoročným skúsenostiam máme prehľad o poistnom a finančnom trhu, na základe ktorého vieme objektívne posúdiť Vaše potreby a odporučiť Vám produkt, ktorý najviac vyhovuje Vašim požiadavkám a aktuálnej situácii. Široká sieť odvetví finančného trhu i produktov, ktoré vieme profesionálne analyzovať, nám umožňuje poskytovať komplexný finančný servis.

Ako vieme pomôcť

Ponúkame Vám  možnosť zabezpečiť si „poistku“ pre prípad nepredvídanej udalosti, ktorá by Vám mohla skomplikovať život, ohroziť rodinné šťastie a istoty.

Servis, ktorý poskytujeme, je založený na osobnom a serióznom prístupe k Vám, na dlhoročnej praxi v oblasti sprostredkovania poistenia a na zodpovednom prístupe ku svojej práci. To je dnes nevyhnutný predpoklad úspešných a dlhodobých obchodných vzťahom s klientom.

Ponuky

Je pre nás veľmi dôležité ponúknuť Vám tie najlepšie produkty a služby vo všetkých oblastiach životného, majetkového, zodpovednostného a finančného poistenia, ktoré sú v ponuke na poistnom trhu.